sk | Hľadať prácu

Hľadať prácu

Nájdené:5836 ponúk

C++ Developer - Bratislava

2018-02-16
DESCRIPTION Chceš, aby tvoje aplikácie používali na vojenských základňach či výskumných staniciach na Antarktíde? Teraz máš príležitosť vyvíjať meteorologický SW pre celý svet! Budeš sa vyvíjať SW v C++ na zber a spracovanie dát v real time, ich vizualizáciu v mapách ... (2300 - 2800 €)


Grafton Slovakia
Marketingový koordinátor - Bratislava

2018-02-13
DESCRIPTION Pracujete v oblasti marketingu a chceli by ste svoje skúsenosti zužitkovať v medzinárodnej renomovanej spoločnosti? Ste na správnej adrese. Medzi Vaše hlavné zodpovednosti bude patriť: - Zabezpečovanie eventov pre klientov spoločnosti a pre interných zamestnancov...


Grafton Slovakia
OBCHODNÝ ZÁSTUPCA - Bratislava

2018-02-09
DESCRIPTION Medzinárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti výroby a predaja produktov z ropy, pohonných hmôt, spracovanie ropy a chémie hľadá skúsených kandidátov na pozíciu obchodný zástupca. Vašou pracovnou náplňou bude: - aktívny predaj produktov spoločnosti - vyh... (2000 - 2300 €)


Grafton Slovakia
IT Helpdesk - Bratislava

2018-02-07
DESCRIPTION Chceš sa dostať do sveta IT ale nikto ti ešte nedal príležitosť? Nemáš dostatok skúseností a bojíš sa, že do IT sveta máš dvere zatvorené? tom prípade mi daj o sebe vedieť, pretože by som ti chcel dať príležitosť. Čomu sa budeš venovať? - údržbe informa... (900 - 1000 €)


Grafton Slovakia
MEDICÍNSKY REPREZENTANT - Bratislava

2018-02-05
DESCRIPTION Si dobrý obchodník? Vieš predať seba aj svoj produkt a zároveň budovať pevné vzťahy? Máš skúsenosti ako medicínsky reprezentant? Náš klient - renomovaná farmaceutická spoločnosť hľadá vhodného uchádzača na pozíciu OBCHODNÝ REPREZENTANT pre Bratislavu! Vyu...


Grafton Slovakia
PAYROLL SUPPORT - Bratislava

2018-02-05
DESCRIPTION Medzinárodná spoločnosť v Bratislave hľadá kolegu na PAYROLL oddelenie. Náplňou práce je: - Kontrola a analýza dát - Práca s interným systémom - Príprava mzdových podkladov - Spolupráca s účtovným oddelením - Reporting Nástup možný ASAP ! REQUIREMENTS... (1200 - 1500 €)


Grafton Slovakia
SCRUM SCRUM SCRUM MASTER ! - Bratislava

2018-02-01
DESCRIPTION SCRUM MASTER pripravený na nové výzvy ? Spoločnosť a pracovné prostredie, kde je SCRUM implementovaný bez zbytočných kompromisov... Jednoducho \ (2500 - 3500 €)


Grafton Slovakia
MARKETINGOVÝ KOORDINÁTOR - Bratislava

2018-01-31
DESCRIPTION Chcete riadiť produktové portfólio vedeckej globálnej spoločnosti, ktorá nikdy prestane inovovať svoje výrobky? Máte obchodnícke myslenie? Hovoríte plynulo po anglický jazyk? Otvára sa Vám skvelá príležitosť na využitie svojich skúseností a talentu na pozícii ...


Grafton Slovakia
SPRACOVANIE DÁT - administratíva - Bratislava

2018-02-12
DESCRIPTION Na pozíciu Data Entry Administrator hľadáme šikovného absolventa vysokej školy, ktorý chce získať pracovnú skúsenosť v známej medzinárodnej spoločnosti, v mladom a dynamickom prostredí. Náplňou práce je: - Práca s dátami v internom systéme - Vytváranie... (1100 - 1200 €)


Grafton Slovakia
SUPPLY CHAIN SPECIALIST - Bratislava

2018-02-09
DESCRIPTION Ak by si chcel pracovať v známej medzinárodnej spoločnosti, v mladom a dynamickom prostredí a zároveň ťa zaujíma oblasť logistiky, pošli nám svoje CV ! Náplňou práce je: - Spracovanie veľkých objednávok - Zpovednosť za objednávkový proces - Práca s logistick... (1200 - 1400 €)


Grafton Slovakia
Junior IT Suport - Bratislava

2018-02-07
DESCRIPTION Máš skúsenosť s helpdeskom? Je IT tvoja srdcovka a chceš pracovať v oblasti supportu? Hľadám ochotného človeka, ktorého baví inštalácia hardwaru a softwaru a rád poradí a pomôže svojím kolegom s ich IT problémom. Čo budeš v práci robiť? - Manažment tiketov... (800 - 1000 €)


Grafton Slovakia
DPH ŠPECIALISTA+ SAP - Bratislava

2018-02-05
DESCRIPTION Ponúkame Vám príležitosť pôsobiť na pozícii DPH ŠPECIALISTA. Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho významného medzinárodného klienta. Hlavné pracovné aktivity: - analyzovať a kontrolovať DPH - sledovať legislatívne zmeny - pravidelný reporting - daňov... (1800 - 2300 €)


Grafton Slovakia
Statutory Accountant - Bratislava

2018-01-23
DESCRIPTION Pracujete dlhodobo ako štatutárny alebo G/L účtovník, prípadne ako audítor a chcete opäť vidieť novú spoločnosť, procesy a výzvy? Potom sa rád s Vami porozprávam aj o tejto pozícii bližsie u nás na pohovore. Náplňou práce na pozícii bude: - Zodpovednosť ... (2000 - 2500 €)


Grafton Slovakia
PRACOVNÍK DO VÝROBY - Bratislava

2018-02-02
DESCRIPTION Baví ťa rozoberť staré veci a vdychovať im nový život? Rád pri práci používaš kladivo? Tak poď pracovať k nám ako Operátor výroby a pomôž nám opravovať použité alternátory! Tvojou prácou bude: - Demontáž alternátorov - Čistenie komponentov - Diagnostika... (900 - 1000 €)


Grafton Slovakia
PRIEMYSELNÝ INŽINIER - Automotive - Bratislava

2018-02-01
DESCRIPTION Tier1 dodávateľ v AUTOMOBILOVOM PRIEMYSLE hľadá kľúčovú rolu pre svoj závod v Lozorne. Pridajte sa k nám ako PRIEMYSELNÝ INŽINIER: Náplň práce: - Sledovanie a vylepšovanie procesov v rámci výroby - Zodpovednosť za implementáciu nových nástrojov a spustenie...


Grafton Slovakia
Senior Cost Accountant - Bratislava

2018-01-30
DESCRIPTION NEW COMPANY+ NEW POSITION+ HIGH QUALITY = GREAT OPPORTUNITY We are looking for seniors for a department in a NEW SSC who will be responsible for the day to day Internal Accounting operations including issue identification, evaluation as well as resolution for...


Grafton Slovakia
JIRA ADMINISTRATOR - Bratislava

2018-01-19
DESCRIPTION Baví ťa práca s Jirou a ovládaš nemčinu? Aktuálne hľadám niekoho so skúsenosťami s Jirou a chuťou si občas pocestovať. Čo bude náplňou tvojej budúcej práce? - nastavovanie workflowov, prístupov, automatických správ, projektov v nástroji Jira - vývoj a ...


Grafton Slovakia
TEAM LEADER pre frontend - Bratislava

2018-02-16
DESCRIPTION Zvládol si už mnohé programátorské výzvy a teraz by si rád navrhoval architektúru a viedol tím? Staň sa team leadrom! Tvoja práca: - zodpovednosť za vývoj FE v Angular 4 webových aplikácií na projekte pre finančnú spoločnost - vedenie približne 3členn... (3000 - 3600 €)


Grafton Slovakia
SENIOR PRIEMYSELNÝ INŽINIER (Automotive) - Bratislava

2018-02-16
DESCRIPTION Hľadáme ODBORNÍKA so schopnosťami PEOPLE MANAŽÉRA. Vašimi úlohami bude: - Zodpovednosť za vedenie priemyselných inžinierov v rámci oddelenia (cca 5 ľudí) - Zabezpečenie plynulého chodu výrobných zariadení - Zodpovednosť za nastavovanie nových a úpravu ...


Grafton Slovakia
PROJEKTOVÝ MANAŽÉR (pozemné stavby) - Bratislava

2018-02-15
DESCRIPTION Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu top špecialistov, ktorí sa zameriavajú predovšetkým na kvalitu a výsledky. Na pozícii PROJEKTOVÝ MANAŽÉR (pozemné stavby) budú Vaše zodpovednosti: - Zodpovednosť za pridelený stavebný projekt od úvodnej fázy po...


Grafton Slovakia


KONTAKTVOĽBA JAZYKA

Česky | Slovensky | Anglicky

INFORMÁCIE

Používaním webov spoločnosti CYBERETIX s.r.o. súhlasíte s tým, že na poskytovanie služieb, analýzu prevádzky a zacielení reklám sa používajú súbory cookie.

Ak máte otázku, použite kontaktný formulár.

(c) 2006-20XX | CYBERETIX s.r.o.